16.04.13

Holiday day 1 & L'Oreal BB blush

Hey, Angels!
Yesterday almost all day I was travelling from Riga to Guerensy! So I spent quite a lot of time in airports! Oh, by the way- I went into the BOOTS & whats there? L'Oreal bb blusher!! In Latvia we don't have one! It has gel based texture! One tone & I can't Imagine how you use it - on top of foundation or Under? Has anyone tried it? :)

Vakardien gandrīz visu dienu es pavadīju ceļā no Rīgas uz Gērensiju. Tā kā es diezgan daudz laika pavadīju lidostās! Starpcitu, es iegāju BOOTS ( Angļu drogas) un kas tur? L'Oreal BB vaigu sārtums! Latvijā tāds mums nav pieejams. Tam ir gēlveida tekstūra. Viens tonis un es nevaru iedomāties kā viņu varētu izmatot- pa virsu tonālajam vai zem tā? Vai kāds tādu ir lietojis? :)


Ohh, ok I am off to explore Guernsey and see what has changed here in 3 years!
Happy wednesday to you all!

Ahh, ok Es dodos izpētīt Gērensiju un paskatīties, kas mainījies šeit 3 gadu laikā!
Jauku jums visiem 3dienu!

4 komentāri:

 1. wow, you´re really into Lóreal these days, they better sponsor you ;)

  http://jezzdallasmakeup.blogspot.com/

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Oh, sweetie! Wouldn't mind to be sponsored but I do really like L'Oreal products - they have a really good quality . :)

   Dzēst
 2. Great Blog,

  Would you like to follow each other on GFC?

  vivianista.com

  AtbildētDzēst
 3. Ok šīs visas bb lietas ir diezgan tumša bilde man, visi visur runā, būtu jānoskaidro bet slinkums, ceru tad šeit ko jaunu atklāt, arī par to bb blush, dod zināt.... Blogs patīkami lasās

  AtbildētDzēst