16.04.13

L'Oréal Micellar water

Hey, Loves!
Today I present L'Oréal Micellar purifying water - Skin perfection!
As you already know Micellar waters is hitting the market for a while. L'Oréal has created one as well and I think for a very pretty price! As You have to use plenty of product each time- it runs out quite fast. So if you can get very nice result for a lower price then why not to use it?

By the way I am creating this post sitiing in the airplane! I am on my way to Guernsey :) thats a prettey small island between Uk & France! My best riend lives there for a ling time & Now is my turn to go and see her! So for the next 10days my posts will be about my travel experience ( cause I am travelling alone), food, shopping and everything I do on my Holidays! Ok, and now back to Micellar water :)

Sveikas, Dārgās!
Šodien es jums stādu priekšā L'Oréal attīrošo Micelāro ūdeni - Skin Perfection!
Kā jau Jums zināms Micelārie ūdeņi kosmētigas tirgū jau kādu laiku ir pieejami un ir topu aukšgalos! Zīmols L'Oréal arī tādu ir radījis un, manuprāt, iegādājams par ļoti pievilcīgu cenu!
Tā kā produkts ir jāizmanto bagātīgi katru reIzi, tas izbeidzas diezgan ātri. Un, ja var iegūt lielisku rezultātu par patīkamu cenu, tad kapēc to neizmantot?

Starpcitu šis ieraksts top sēžot Lidmašīnā! Apkārt neprātā brēc bērni un es dodos uz Gērensiju.
Tā ir diezgan maza sala starp Angliju un Franciju. Mana labākā draudEne tur dzīvo jau ilgu laiku un šoreiz ir mana kārta viņu apciemot! Šajā sakarā nākamo 10 dienu ieraksti būs vairāk saistīti par manu ceļošanas pieredzi ( Jo es ceļoju viena) , par ēdienu, iepirkšanos un visu ko es daru savās brīvdienās! Labi, bet tagad atpakaļ pie Micelārā ūdens!L'Oreal Skin Perfection Micellar solution swiftly removes all traces of make-up and acts like a purifying magnet on the skin's surface to capture and draw out excess oil and impurities. Hypo-allergenic. No Alcohol. Dermatologically tested.This particular miccellar water claims to be a
3 in 1 product by :
1. removing make up & dirt ( does)
2. unclogging pores & calms the skin (does)
3. soothing & hydrating the skin. ( don't know about hydrating but calms definitely)

The product is super gentle , it did not irritate my skin at all in fact it left me with soft and cleansed skin, I personally think this would suit any skin type as the products is alcohol and perfume free.I have been using this for over two weeks now and am so pleased to say it did not break me out or cause any problems to my skin, as my skin is quite dry. So if your looking for a cheaper alternative to a miccellar water that works just as good as the high end ones and has multiples purposes this is the product for you.


Micelārais ūdens ir attīrošais ūdens, kurš ne vien perfekti attīra sejas ādu,acis un lūpas no kosmētikas, bet arī uzlabo ādas kvalitāti.
Ūdens sastāvā esošās virsmaktīvās mikrodaļiņas efektīvi attīra ādu, piesaistot eļļas un sārņus, kurus āda uzsūc, atrodotiesapkārtējā vidē. Šim ūdenim ir trīskārša iedarbība
* attīra ādu no make-up, netīrumiem ( izdara)
* mitrina un atsvaidzina (atsvaidzina noteikti par mitrināšanu grūti pateikt)
* nomierina ādu ( izdara)

Neizraisa alerģisku reakciju, nekairina ādu un ir piemērots jūtīgai ādai. Tas nesatur parabēnus, alkoholu un smaržvielas. Tas nav jāberzē vai jānoskalo.
Who has Used this product? If you had - what do you think of it? Is it better or worse than more expensive ones? :)
Wishing you loads of sun & fun tomorrow!
❤❤❤

Vai kāda ir lietojusi šo produktu? Ja ir- ko par to domājat? Tas ir labāks vai sliktāks par tiem, kas ir dārgāki? :)
Vēlu jums daudz saules un jautrības rītdien! ❤❤❤

1 komentārs:

  1. Interesanti gribētu izmēģināt jo reāli kkaa ir vairāk uzticības no reālu cilvēku pieredzes, īpaši man ir patiesībā reāli bail lietot jebkadus krēmus un sejas tiritajus un tā, pat ūdens man nešķiet pietiekami tīrs. Ups. Lietoju tikai eļļas, gan sejas mitrinasanai barošanai gan ķermenim, zinu, ka varbūt vajadzētu ko vairāk uzticības, tāpēc noteikti sekosu tavai pieredzei un patiesiem reāla cilvēka spriedumiem šeit Ko

    AtbildētDzēst